Ekoláska.cz je ve výstavbě. Xylitol a xylitolové produkty prosím objednávejte na www.XLEAR.eu

Počet produktů: 10

Podkategorie

 • Xylitolové bonbóny

  Bonbony se 100% xylitolem se používají jako zdravá náhrada sladkostí. Xylitol je na rozdíl od jiných náhradních sladidel přírodního původu, přirozeně se vyskytuje v lidském těle a ve většině druhů ovoce a zeleniny. Přestože chutná stejně jako cukr, má o 40% méně kalorií. Navíc jsou prokázány jeho pozitivní účinky na zubní sklovinu. Xylitolové bonbony se hodí pro diabetiky, těhotné ženy a všechny, kteří se chtějí starat o zdraví svých zubů a o štíhlou linii. Lákavé barevné obaly a výborná chuť přilákají ke zdravému mlsání i děti.

 • Xylitolové žvýkačky

  Žvýkačky bez cukru je dobré mít při ruce pro případy, kdy si po jídle nemůžeme vyčistit zuby. Ideální volbou při udržování ústní hygieny jsou žvýkačky s xylitolem. Nejenže neobsahují žádný cukr, a mají o 40% méně kalorií než sladkosti s cukrem, navíc úspěšně bojují proti vzniku zubního kazu. Xylitol je známý jako přírodní sladidlo, které se chutí vyrovná cukru a je přírodního původu. Testy prokázaly, že jeho dlouhodobé a pravidelné užívání snižuje kazivost zubů.

 • Xylitol sladidlo

  Přírodní a zdravá náhrada cukru - to je sladidlo xylitol. Od cukru jej chuťově nerozeznáte, a přitom má o o jednu třetinu méně kalorií. Využijí ho diabetici i každý, kdo se zajímá o štíhlou linii a zdravý životní styl. Pokud ho navíc budete používat pravidelně a v dostatečném množství, pečujete tím i o zubní sklovinu a hygienu ústní dutiny. Hodí se i na pečení nebo vaření.

 • Nosní spreje

  Při podráždění nosní sliznice je problematický usazený prach a nečistoty, ale také její časté vysušování. V případě rýmy či alergické reakce na prašné prostředí je slizinici potřeba udržovat hydratovanou.  Přírodní nosní spreje obsahují vedle běžného jemného solného roztoku také další látky přírodního původu, které zdokonalují péči o zdraví horních cest dýchacích. Nosní spreje s xylitolem mají antibakteriální účinek, pomáhají aktivně zvlhčovat sliznici a zároveň uvolnit dýchání.

Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek
Zobrazují se 1 – 10 z 10 položek