Ekoláska.cz je ve výstavbě. Xylitol a xylitolové produkty prosím objednávejte na www.XLEAR.eu

Seznam produktů výrobce Xlear

Od roku 1999 vyvinula společnost Xlear Inc. nejinovativnější a nejširší řadu produktů na bázi xylitolu v oboru. Prioritou společnosti bylo vždy poskytovat zákazníkům přírodní a cenově dostupné produkty té nejvyšší kvality.


V produktech společnosti Xlear se používá výhradně xylitol farmaceutické kvality, což znamená produkt s 99% čistého xylitolu. Analýzy kvality, které získáváme s každou dodávkou, potvrzují externě prováděné nezávislé studie, jejichž výsledky zatím potvrdily 100% shodu. Naši partneři navíc dodržují světové standardy čistoty a jakosti a také výrobní normy.

Společnost Xlear je průkopníkem v získávání a zpracování xylitolu a do výzkumu již investovala přes milion dolarů, přičemž se snaží pokročit od vysoce kyselých prostředků (chlorovodíkových a sírových), které se v současné době v oboru používají, k šetrnějším, přírodnějším a bezpečnějším metodám spoléhajícím na kyselinu jablečnou a mléčnou, a konečně i kyselinu citronovou a askorbovou. Využíváme také kukuřičné stvoly a kukuřičnou dřeň (nikoli zrna ani geneticky modifikovanou kukuřici), jíž nahrazujeme dřívější zdroje xylitolu, jako například břízy. Získaný xylitol je u obou zdrojů po chemické i molekulární stránce stejný, a metody společnosti Xlear tak navíc nepřispívají k odlesňování, nýbrž podporují drobné zemědělce, protože jim umožňují zhodnotit vedlejší produkty své úrody.


Vzhledem k široké škále doplňkových produktů na bázi xylitolu, které jsou v současné době na trhu vysoce žádané, a vzhledem k záplavě dalších nových produktů a nového výzkumu není divu, že společnost Xlear Inc. hrdě plní funkci odborníka na xylitol.

Zobrazit
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek
Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek