Ekoláska.cz je ve výstavbě. Xylitol a xylitolové produkty prosím objednávejte na www.XLEAR.eu

Značky

Počet značek: 8
Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek
 • Ecover

  Počet produktů: 0

 • Ecozone

  Naše přesvědčení

  Naše mise je "Učinit váš domov čistým a ekologickým místem k životu".

  Chceme snížit množství toxických chemikálií, s nimiž se v běžném životě setkáváme. Domovy by měly být bezpečná čistá místa, kde se daří lidem, ne bakteriím. Nevidíme ale důvod, proč by zatočit se špínou mělo nutně také znamenat vypouštět do světa všemožné toxiny ničící planetu.

  Chovat se šetrně k životnímu prostředí pro nás není snahou o dosažení nějakého elitářského nebo hipísáckého ideálu. Respektování životního prostředí může být každodenním životním stylem Na problémy domácností hledáme řešení šetrná k životnímu prostředí a doufáme, že budete schopni činit rozhodnutí, která prospívají vám i ostatním lidem po celém světě.

 • Pellini Top

  Počet produktů: 0

 • Ronnefeldt

  Počet produktů: 0

 • SONNENTOR

  Počet produktů: 0

 • TRI-BIO

  TRI-BIO vám nabízí nejširší škálu ekologických čisticích a deodoračních prostředků v té nejvyšší kvalitě pro domácí i profesionální, ekologické čištění. Naše výrobky neobsahují dráždivé a nebezpečné chemikálie, přesto jsou stejně účinné jako známé konvenční přípravky. Produkty značky TRI-BIO jsou cenově dostupné i pro zákazníky s průměrnými příjmy a jsou k dostání v balení vhodném pro obchody.

  Počet produktů: 0

 • Xlear

  Od roku 1999 vyvinula společnost Xlear Inc. nejinovativnější a nejširší řadu produktů na bázi xylitolu v oboru. Prioritou společnosti bylo vždy poskytovat zákazníkům přírodní a cenově dostupné produkty té nejvyšší kvality.


  V produktech společnosti Xlear se používá výhradně xylitol farmaceutické kvality, což znamená produkt s 99% čistého xylitolu. Analýzy kvality, které získáváme s každou dodávkou, potvrzují externě prováděné nezávislé studie, jejichž výsledky zatím potvrdily 100% shodu. Naši partneři navíc dodržují světové standardy čistoty a jakosti a také výrobní normy.

Zobrazují se 1 – 8 z 8 položek