Ekoláska.cz je ve výstavbě. Xylitol a xylitolové produkty prosím objednávejte na www.XLEAR.eu

Praní

Praní

Ekologické prací prostředky poskytnou vašemu prádlu kompletní péči. V naší nabídce pro ekologické praní prádla naleznete prací gely, ale i řadu kvalitních přípravků určených na odstranění skvrn, bělení, sušen&iacut...

Ekologické prací prostředky poskytnou vašemu prádlu kompletní péči. V naší nabídce pro ekologické praní prádla naleznete prací gely, ale i řadu kvalitních přípravků určených na odstranění skvrn, bělení, sušení prádla i změkčení vody. Základní myšlenkou výrobců je zodpovědný přístup k přírodě, výhodou jejich užívání je ale i šetrnost k látce vašeho oblečení. Pokud trpíte alergií, naleznete v nabídce i výrobky bez formaldehydu, barviv a vůní vhodných rovněž pro citlivou a dětskou pokožkou. Bělidla nebo aviváže nebývají v nabídce prostředků na ekologické praní prádla obvyklé, naše značky drogerie ale ručí za kvalitu i v těchto případech.

Zobrazit
Počet produktů: 1

Podkategorie

 • Prací prostředky

  Ekologické prací prostředky sází na kvalitní složení šetrné k přírodě i k vašemu prádlu. Vyberte si mezi tabletami nebo pracími gely ověřených značek. Naše ekologické prací prostředky nedají šanci ani odolným skvrnám. Například s  pracími kapslemi Ecozone určenými k praní na nízký stupeň navíc šetříte energie. Vyberete si i z produktů určených alergikům a astmatikům, jejichž složení je vhodné rovněž pro dětskou a citlivou pokožku.

 • Rozjasňovače

  Stává se, že barevné prádlo po čase zešedne a zmatní. Pro znovuoživení jeho barvy přidejte do pračky ekologický rozjasňovač prádla. Princip jeho fungování je založen na bázi kyslíku. Neobsahuje tedy optické rozjasňovače ani chlór, které by zbytečně zatěžovaly životní prostředí a nesvědčily ani vašem prádlu. Ekologické rozjasňovače prádla zároveň zesilují účinek pracího prášku a napomáhají odstraňování odolných skvrn.

 • Odstraňovače skvrn

  Vyberte si z nabídky ekologických odstraňovačů skvrn, jejichž výrobci myslí na eliminaci škodlivých vlivů na životní prostředí. Stačí je přidat do běžného praní v pračce nebo do předpírky a sledovat, jak skvrny mizí. Účinkují i na zažranou špínu, propocené límečky, skvrny od trávy nebo vína. Tajemstvím složení je přírodní síla kyslíku a rostlinných ingrediencí. Ekologické odstraňovače skvrn k brilantnímu výsledku nepotřebují bělidla na bázi chlóru.

 • Bělidla na prádlo

  Jak dosáhnout dokonalé bělosti a nepřidávat přitom do prádla chlór ani optické rozjasňovače? Vyberte si mezi ekologickými bělidly na prádlo. K zesílení účinku praní a čištění prádla do zářivě bílé využívají síly aktivního kyslíku.

 • Aviváže

  Některé aviváže přidávané do praní pro zjemnění prádla mohou vyvolávat alergické reakce a dráždit citlivou pokožku. V naší nabídce naleznete bezpečnou ekologickou alternativu k běžným prostředkům.  Ekologická aviváž TRI-BIO je speciálně vyvinutá pro osoby s alergií či astmatem. Neobsahuje žádná barviva ani parfémy, dráždivé chemikálie nahrazuje ekologickou recepturou a je vhodná i pro citlivou dětskou pokožku. Vybrat si můžete i ekologickou aviváž Ecozone, která je zaručeně bez zvířecího loje. A u ekologických eviváží Ecover oceníte jemné přírodní vůně.

 • Sušení prádla

  Nejdůmyslnější vynálezy vypadají jednoduše. Jako koule do sušičky, které stačí vložit k prádlu. Míčky při pohybu v sušičce oddělují jednotlivé kusy prádla od sebe a tak zkracují proces sušení. Díky tomu, že prádlo bude suché rychleji, ušetříte za elektrickou energii. Prádlo nadzvedávané koulemi do sušičky je méně zmačkané a bude se vám také snadněji žehlit.

 • Změkčovače vody

  Usazeniny a vodní kámen způsobené tvrdou vodou odstraní jedině změkčovače vody. Pokud budete do praní přidávat ekologický změkčovač, ušetříte - pračka bude pracovat na správný výkon a k zářivě čistému prádlu vám bude stačit menší množství pracího prášku. Ekologické změkčovače vody zároveň zabraňují opětovnému usazení vodního kamene. Jejich složení je šetrné k životnímu prostředí, zdravotně nezávadné a přitom to nic nemění na jejich účinnosti.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky