Ekoláska.cz je ve výstavbě. Xylitol a xylitolové produkty prosím objednávejte na www.XLEAR.eu

Mytí nádobí

Mytí nádobí

Vyberte si z naší nabídky prostředků  na ekologické  mytí nádobí v myčce i na ruční mytí. Vaše nádobí zanechají zářivě čisté, zbavené mastnoty a přitom si nemusíte dělat starosti s ekologickým zatížen&iac...

Vyberte si z naší nabídky prostředků  na ekologické  mytí nádobí v myčce i na ruční mytí. Vaše nádobí zanechají zářivě čisté, zbavené mastnoty a přitom si nemusíte dělat starosti s ekologickým zatížením vaší domácnosti. Vysoká kvalita složení zaručuje profesionální alternativu bez dráždivých chemikálií, v naší nabídce naleznete i produkty vhodné pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

Zobrazit
V této kategorii nejsou žádné produkty

Podkategorie

 • Tablety do myčky

  Naše ekologické prostředky na mytí nádobí vám ušetří čas i peníze. Vyzkoušejte například nepřekonatelný účinek ekologických tablet do myčky Ecozone, které jsou účinné při nízkých teplotách, vaše myčka tak spotřebuje méně vody i elektrické energie. Jsou držitelem certifikátu EU Ecolabel zaručující vysoký ekologický standard i výkon.

  Vyberete si i výrobky vhodné pro alergiky, astmatiky a lidi citlivé na další přísady. Ekologické tablety do myčky z naší nabídkykombinují ve složení vysoce účinné látky a vynechávají přebytečné příměsi jako jsou barviva a parfémy.

 • Ruční mytí

  Pro ruční mytí je důležité zvolit vhodný prostředek, který nádobí bez námahy zbaví špíny a mastnoty. Všechny ekologické mycí prostředky TRI-BIO a Ecozone sensitive jsou přizpůsobené pro citlivou pokožku a můžete je používat bez rukavic. Dráždivé chemické látky jsou v ekologických mycích prostředcích nahrazené rostlinnými látkami a minerály. Složení bez přidaných vůní a barviv je vhodné i pro astmatiky a alergiky.  Jejich koncentrované složení umožní šetřit  vaši peněženku a životní prostředí, navíc je univerzální a použít jej můžete na veškeré omyvatelné plochy.

 • Leštidla do myčky

  Očekáváte od vaší myčky ten nejlepší výkon a přitom jsou na vašem nádobí stále nehezké šmouhy? Ekologické leštidlo do myčky docílí brilantně zářivých skleniček s minimálním dopadem na životní prostředí. Přidání leštidla do myčky také zajišťuje rychlejší schnutí, redukuje vápenaté usazeniny a to díky složení z přírodních látek. Ekologické leštidlo do myčky je vhodné také pro lokality s tvrdou vodou.

 • Soli do myčky

  Proč se dává sůl do myčky? Jedině takovým způsobem zajistíte dokonalý výkon myčky v případě, že máte tvrdou vodu. Ekologická sůl do myčky je ryze přírodního původu, neobsahuje jód a minimalizuje dopad na životní prostředí. Vodu v myčce změkčí a zabrání tak usazení vodního kamene.