Ekoláska.cz je ve výstavbě. Xylitol a xylitolové produkty prosím objednávejte na www.XLEAR.eu

Počet produktů: 2

Podkategorie

 • Mytí nádobí

  Vyberte si z naší nabídky prostředků  na ekologické  mytí nádobí v myčce i na ruční mytí. Vaše nádobí zanechají zářivě čisté, zbavené mastnoty a přitom si nemusíte dělat starosti s ekologickým zatížením vaší domácnosti. Vysoká kvalita složení zaručuje profesionální alternativu bez dráždivých chemikálií, v naší nabídce naleznete i produkty vhodné pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.

 • Praní

  Ekologické prací prostředky poskytnou vašemu prádlu kompletní péči. V naší nabídce pro ekologické praní prádla naleznete prací gely, ale i řadu kvalitních přípravků určených na odstranění skvrn, bělení, sušení prádla i změkčení vody. Základní myšlenkou výrobců je zodpovědný přístup k přírodě, výhodou jejich užívání je ale i šetrnost k látce vašeho oblečení. Pokud trpíte alergií, naleznete v nabídce i výrobky bez formaldehydu, barviv a vůní vhodných rovněž pro citlivou a dětskou pokožkou. Bělidla nebo aviváže nebývají v nabídce prostředků na ekologické praní prádla obvyklé, naše značky drogerie ale ručí za kvalitu i v těchto případech.

 • Čisticí prostředky

  Vysoká kvalita složení ekologických čistících prostředků zaručuje dokonalý výsledek při čištění povrchů. Skvrny, šmouhy, bakterie i vodní kámen budou pryč během chvilky. Do odpadních vod přitom neodtékají spousty chemických látek jako u běžných čističů. Základem ekologického přístupu k úklidu celé domácnosti jsou výrobky koncentrovaného složení. V nabídce najdete univerzální prostředky na ekologický úklid jako je například čistící pasta Ecozone, a samozřejmě všechny specializované čištiče na povrchy koupelen a kuchyní.

 • Čističe odpadů

  Jak efektivně udržovat potrubí v kuchyni a koupelně, aby se neucpávalo odpadem a nešířílo po celém bytě nepříjemný zápach? Vyzkoušejte ekologické čističe odpadů a potrubí. Poradí si s odpadem, ať už se do něj dostane cokoliv, zbytky jídla nebo vlasy. Složením se odlišují od běžných čističů, které používají žíravé a leptavé látky, které neprospívají ani potrubí ani vašemu zdraví. Ekologické čističe odpadů a potrubí dosahují stejného účinky pomocí enzymatické formule.

 • Odstraňovače vodního...

  Vodní kámen je nevítaným společníkem v kuchyních a koupelnách. Nepříjemné je rovněž, když se usadí ve varné konvici nebo žehličce. Vodní kámen usazený v myčkách a pračkách snižuje výkon spotřebičů a stojí za řadou poruch. Na všechny tyto problémy najdete řešení mezi výrobky na odstranění vodního kamene. Všechny naše ekologické odstraňovače vodního kamene a čističe praček jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň stoprocentně účinné.

 • Pohlcovače pachů

  Svůj domov můžete provonět i bez použití přípravků zatížených zbytečným chemickým složením. Potřebujete se zbavit nepříjemných pachů z cigaret nebo po domácích mazlíčcích? Nemusíte je jen maskovat parfémem, naše přípravky je pohltí za pomoci ekologického složení. V nabídce najdete také pohlcovače pachu z bot.

 • Kompost

  Každý den vyprodukují domácností velké množství biologického odpadu - zbytky jídla, slupky a další v kuchyni již nevyužitelné části potravy. Svoje další využití ale mohou nalézt na zahrádkách a  v kompostech. V naší nabídce naleznete přípravky, které jsou při udržování ekologického kompostu praktickými pomocníky. Obohacují půdu živinami, umožní rychlejší rozklad biologického odpadu a zamezí vzniku zápachu.

 • Bakterie do septiku a...

  Pokud máte septik nebo suché WC, zkuste je udržovat za pomoci ekologických prostředků. Nepříjemný zápach, který způsobují organické látky, odstraní efektivně přímo jejich likvidací. Bakterie do septiku, suchých a mobilních WC z naší nabídky rozkládají biologický odpad i toaletní papír. Přitom jsou ekologické, obsahují pouze probiotické mikroorganismy, a nezatěžují životní prostředí.

Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek