Ekoláska.cz je ve výstavbě. Xylitol a xylitolové produkty prosím objednávejte na www.XLEAR.eu

Seznam produktů výrobce Ecozone

Naše přesvědčení

Naše mise je "Učinit váš domov čistým a ekologickým místem k životu".

Chceme snížit množství toxických chemikálií, s nimiž se v běžném životě setkáváme. Domovy by měly být bezpečná čistá místa, kde se daří lidem, ne bakteriím. Nevidíme ale důvod, proč by zatočit se špínou mělo nutně také znamenat vypouštět do světa všemožné toxiny ničící planetu.

Chovat se šetrně k životnímu prostředí pro nás není snahou o dosažení nějakého elitářského nebo hipísáckého ideálu. Respektování životního prostředí může být každodenním životním stylem Na problémy domácností hledáme řešení šetrná k životnímu prostředí a doufáme, že budete schopni činit rozhodnutí, která prospívají vám i ostatním lidem po celém světě.

Proč a jak toho lze s výrobky Ecozone dosáhnout?


Věříme ve výrobky PLNĚ ROSTINNÉHO PŮVODU.


Věříme ve svět bez týrání zvířat.


Věříme ve snižování emisí


Emise průměrné britské domácnosti dosahují šesti a půl tuny CO2. Oxid uhličitý (CO2) vzniká, když se spalují fosilní paliva za účelem vytápění nebo osvětlování našich domovů nebo jako pohon našich aut.


Ačkoli během posledních let byly klimatické změny dávány za vinu hlavně motoristům, průměrné rodinné auto, které ujede 16 000 km za rok, vyprodukuje za rok 1 tunu CO2. 45 % emisí CO2 Velké Británie pochází z energie využívané v našich domovech. Domy znečišťují více než auta, letadla a všechny ostatní dopravní prostředky dohromady.


Je jasné, že je třeba se zaměřit na snížení množství CO2 produkovaného v domácnostech.


Naše společnost, Ecozone, nabízí několik řešení, jak toho dosáhnout.  1. Prací prostředky účinné i při nízkých teplotách

  2. Prostředky pro rychlejší sušení prádla

  3. Rychleschnoucí čisticí prostředky

  4. Energeticky efektivní osvětlení: LED, kompaktní zářivky a kondenzátory


Praní


Snižování teploty, při níž můžete prádlo prát, a přitom si být jisti, že bude stále dokonale čisté. Náš nový prací gel a prací gel v kapslích využívají nejmodernější technologie k odstraňování skvrn a zajištění svěžesti v naprosto minimálních dávkách. Používáním pracích prostředků Ecozone při nízkých teplotách snížíte množství CO2, které vaše domácnost vyprodukuje.


Mytí nádobí


Myčka je zodpovědná za 16 % CO2 pocházejícího z domácností. Snížením teploty a času, při nichž je mycí prostředek schopen nádobí účinně umýt, se sníží množství CO2 vyprodukovaného danou domácností o 2%. Leštidlo a tablety do myčky jsou navrženy tak, aby dosahovaly rychlých výsledků.


Za více než 15 let už výrobky Ecozone pomohly vytvořit „ekozóny“ z mnoha domovů, tak proč to nezkusit také u vás doma? Snížením produkce CO2 navíc ušetříte i peníze!

Zobrazit
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek
Zobrazují se 1 – 2 z 2 položek