Ekoláska.cz je ve výstavbě. Xylitol a xylitolové produkty prosím objednávejte na www.XLEAR.eu

Ecozone: Proměňte svůj domov v ekozónu!

Ecozone: Proměňte svůj domov v ekozónu!

Domov by měl být bezpečným a čistým místem, kde se daří lidem, a ne bakteriím. Souhlasíte? Pak nám dovolte, abychom vám představili kouzelnici v oboru ekologické drogerie, firmu Ecozone.

K tomu, aby se váš domov stal ekologickým místem k životu, stačí pár dobře promyšlených pohybů kouzelnickou hůlkou... Že žádnou nemáte? Nevadí. Staňte se jí sami! Ecozone věří, že respektování životního prostřední není otázkou elity ani symbolem hippies, ale každodenním životním stylem.

Nejsou to žádná velká kouzla. Nebo ano? Jejich výrobky neobsahují toxické chemikálie, ale nejenom to. Kterýkoli člověk může díky nim snížit emise CO2, které jako běžný spotřebitel vyprodukuje, a to používáním pracích prostředků, které umožňují vyprat prádlo i při nižších teplotách, nebo třeba přípravků do myčky, které pomáhají účinnému mytí i rychlému schnutí. Díky obojímu lze ušetřit na energiích a zároveň pomoci přírodě.

Do našeho obchůdku jsme pro vás kouzlem naskladnili hned tři druhy prostředků od Ecozone: na nádobí, na praní a čističe. Produkty Ecozone jsou vhodné i pro alergiky a nebyl kvůli nim zraněn žádný malý ani velký živočich.

Zanechat odpověď

* Jméno:
* E-mail: (Nepublikováno)
   Webové stránky (Site url withhttp://)
* Komentáře
Typ kódu