Ekoláska.cz je ve výstavbě. Xylitol a xylitolové produkty prosím objednávejte na www.XLEAR.eu

Uvolněte své dýchací cesty s nosním sprejem Xlear!

Uvolněte své dýchací cesty s nosním sprejem Xlear!

Zima ještě neskončila, a s ní ani období krutých rýmiček, a jaro už nás vítá za oknem... Pravý ráj pro alergiky. Ať už vás trápí rýma, alergie nebo prašné ulice, našli jsme pro vás jemné a citlivé řešení: přírodní nosní sprej Xlear. Možná tomu nebudete věřit, ale na rozdíl od mnoha jiných nosních sprejů je složen opravdu pouze z přírodních ingrediencí: čisté vody, xylitolu (neboli březového cukru), jemného solného roztoku a výtažku z grepových jadérek.

O to, abyste měli nos jako v bavlnce, se postará právě již zmíněný xylitol. Ten pomáhá zvlhčovat okolí nosních dírek a nosní sliznici, čímž zabraňuje vysušování, se kterým se člověk běžně potýká u jiných solných sprejů. Jemný solný roztok však obsahuje zrovna tak, a to z něj dělá 2 v 1 nosní hygieny a péče: díky soli čistí a zamezuje dráždivým látkám ze vzduchu (prachu, bakteriím, alergenům), aby se přilepily k povrchu nosní dutiny, a díky xylitolu zase hydratuje a zjemňuje.

Dostanete jej u nás ve formě praktického nosního rozprašovače. Takže už žádné štiplavé kapky, které vám stečou až do krku. Používat ho mohou dospělí i děti, těhotné i kojící ženy, a je vhodný jak pro prevenci, tak pro každodenní použití při dlouhodobějším obtížích. Nejsou známy žádné vedlejší účinky. Nosní sprej Xlear je klinicky testován a doporučován lékaři i zdravotními sestrami po celém světě.

Zanechat odpověď

* Jméno:
* E-mail: (Nepublikováno)
   Webové stránky (Site url withhttp://)
* Komentáře
Typ kódu